Pronajímejte svůj karavan

KRVN je uživatelsky jednoduchá platforma, která propojuje zájemce o půjčení obytných vozů s jejich vlastníky, tedy provozovateli půjčoven nebo majiteli jednotlivých karavanů. Chceme Vám usnadnit práci a držíme se několika základních principů, na kterých platforma KRVN funguje:

Bez závazků

Spolupráce s námi Vás k ničemu nezavazuje, je plně dobrovolná a funguje podle jasných pravidel. Podmínky jsou jednoduché, srozumitelné a nenajdete v nich žádné poznámky pod čarou malým písmem.

Zalistování zdarma

Nechceme od Vás žádné vstupní platby. Stejně tak u nás neexistuje zalistovací ani jiný udržovací poplatek.

Marketingový nástroj

KRVN je také marketingový nástroj. V online světě je cena za nového návštěvníka Vašeho webu naprosto stejná, pokud máte jeden nebo třeba padesát vozů. Agregace nabídky na jedno místo vytváří daleko efektivnější marketingový a tedy i prodejní nástroj. A my víme jak na to.

Nebudeme Vám brát Vaše zákazníky

Nadále můžete používat své marketingové a prodejní kanály zcela nezávisle na KRVN. My se budeme naopak zaměřovat spíše na lidi, kteří ve Vašem hledáčku zatím nejsou. Například ti, kteří dovolenou karavanem zvažují nebo ani nevěděli, že je to tak snadné.

Správa autoparku

Umožníme Vám správu Vašich aut. KRVN totiž není jenom webem, na kterém se zobrazí výpis dostupných aut, ale také Vaše "garáž", ve které si můžete hlídat dostupnost, vytíženost nebo cenovou politiku, např. v různých sezónách.

Prodejní platforma

Náš obchodní model je nastaven tak, že Vám předáme skutečné zákazníky s uzavřenou smlouvou, a nikoli pouze kontakty na potencionální zájemce.

Podpora 24/7

Je to jednoduché, kdykoli nastane nějaká mimořádná událost, tak si zavoláme a společně ji vyřešíme.

Individuální přístup

Je nám jasné, že každá půjčovna je maličko jiná. Pro nás je důležité, aby z pohledu zákazníka vše fungovalo naprosto intuitivně, ale pokud je nutné zohlednit nějaká specifika, rádi se s Vámi o nich pobavíme.

Jsme nároční sami k sobě

KRVN má za cíl stát se nejlepší platformou na zprostředkování pronájmu obytných vozů. Proto neustále něco vyvíjíme, testujeme a vylepšujeme. Naše řešení nejsou kompromisem, ale tím nejlepším, co si náročný zákazník může přát. Tohle nastavení máme v našem DNA.

Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!